ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.

Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.

Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń”

Jeżeli tak jak my wierzysz w młodych, ambitnych, utalentowanych sportowców, chcesz pomóc w spełnieniu ich marzeń o osiągnięciu tych najwyższych szczytów, to zapraszamy do nawiązania współpracy.

Przy wsparciu finansowym na konkretny cel: sprzęt sportowy, dresy klubowe, wyjazd na zawody, wyjazd na zgrupowanie lub obóz sportowy oferujemy w zamian reklamę na stronie internetowej klubu, zamieszczenie informacji na stronie klubowego Facebooka o wsparciu ze strony Twojej firmy, umieszczenie logotypu firmy na banerach, plakatach, ulotkach oraz pozostałych nośnikach informacji.

Przy dofinansowaniu rozwoju konkretnego zawodnika proponujemy umieszczenie logotypu na dresie klubowym oraz doboku (strój taekwon-do, w którym bierzemy udział we wszystkich turniejach) wybranego zawodnika, a także prezentacja baneru z Twoim logiem na zawodach.

Jeżeli chciałbyś aby logo Twojej firmy znalazło się na koszulkach, dresach i dobokach (strojach taekwon-do, w których trenujemy oraz prezentujemy się podczas wszystkich najważniejszych imprez ze świata Taekwon-do rangi krajowej i zagranicznej) to zachęcamy do nawiązania współpracy długoterminowej. Umieścimy informację o współpracy na stronie internetowej, klubowym Facebooku, zamieścimy Twój logotyp na banerach, plakatach i ulotkach.

Zapraszamy do współpracy!