O KLUBIE

Założycielami klubu są Marlena i Kamil Klimaszewscy, pasjonaci zdrowego, aktywnego i zbliżonego do natury stylu życia. Wartości jakimi się kierujemy to: zdrowie, kondycja fizyczna i równowaga psychiczna. Naszym celem jest przekonanie do aktywności fizycznej, szczególnie tych najmłodszych. Poprzez zabawę zachęcamy dzieci do aktywnego trybu życia. Podczas zajęć wykorzystujemy szeroką skalę różnych aktywności, takich jak: gry i zabawy, ćwiczenia, zadania do wykonania, dyskusje, ćwiczenia ukierunkowane na rozwiązanie problemów i zagadki. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją drogę z Taekwon-do i współtworzyć historię naszego Klubu serdecznie zapraszamy.

Główną salą treningową jest DO-JANG przy ul. Głównej 14. Posiadamy matę typu puzzle, sprzęt do walki, różnego rodzaju worki bokserskie, tarcze, packi, sprzęt do ćwiczeń w podwieszeniu (drabinki, drążki, taśmy trx), sprzęt do treningu fitness i funkcjonalnego, kolorowe zabawki oraz wiele innych. Jako jedyny klub sportów walki w Częstochowie posiadamy również własną siłownię. Organizujemy obozy sportowe letnie i zimowe. Zajęcia dostosowane są do wieku, stopnia zaawansowania oraz możliwości psychofizycznych trenujących.

Jeżeli już z nami trenowałeś/łaś, bądź posiadasz jakiś stopień w Taekwon-do i nie wiesz czy możesz do nas przyjść, wiedz, że drzwi naszego Klubu są otwarte dla wszystkich.

Jesteśmy najprężniej rozwijającym się klubem Taekwon-do w regionie!

Zapraszamy dzieci od 5 roku życia, młodzież oraz dorosłych!