O KLUBIE

Założycielem Klubu Sportowego RESPEKT TAEKWON-DO ITF jest Kamil Klimaszewski III DAN. Jednak oprócz trenera do powstania Klubu przyczynili się ludzie: młodzi, utalentowani sportowcy, pełni pasji, wiary i marzeń, jak również ich rodzice. Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się klubem. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją drogę z Taekwon-do i współtworzyć historię naszego Klubu serdecznie zapraszamy.

Klub prowadzi swoje treningi w 3 sekcjach:

  • Częstochowa Centrum
  • Częstochowa Szkoła Podstawowa nr 15
  • Witkowice Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego

Główną salą treningową jest DO-JANG w siedzibie Klubu w centrum Częstochowy przy Al. Kościuszki 10. Posiadamy matę typu puzzle, sprzęt do walki, różnego rodzaju worki bokserskie, tarcze, packi, sprzęt do ćwiczeń w podwieszeniu (drabinki, drążki, taśmy trx), sprzęt do treningu fitness i funkcjonalnego, kolorowe zabawki oraz wiele innych. Jako jedyny klub sportów walki w Częstochowie posiadamy również własną siłownię, z której rodzice mogą bezpłatnie korzystać podczas zajęć dzieci. Organizujemy obozy sportowe letnie i zimowe. Zajęcia dostosowane są do wieku, stopnia zaawansowania oraz możliwości psychofizycznych trenujących.

Jeżeli już z nami trenowałeś/łaś, bądź posiadasz jakiś stopień w Taekwon-do i nie wiesz czy możesz do nas przyjść, wiedz, że drzwi naszego Klubu są otwarte dla wszystkich.

Zapraszamy dzieci od 4 roku życia, młodzież oraz dorosłych!

NASZA MISJA

Naszym celem jest przekonanie do aktywności fizycznej, szczególnie tych najmłodszych. Poprzez zabawę zachęcamy dzieci do aktywnego trybu życia. Podczas zajęć wykorzystujemy szeroką skalę różnych aktywności, takich jak: gry i zabawy, ćwiczenia, zadania do wykonania, dyskusje, ćwiczenia ukierunkowane na rozwiązanie problemów i zagadki.

Wspólnymi siłami, z pasją stworzyliśmy dla Ciebie kameralne miejsce, w którym będziesz czuć się swobodnie. Komfort ćwiczących, osiąganie wyznaczonych sobie celów oraz Twoje dobre samopoczucie to dla nas priorytety. Wartości jakimi się kierujemy to: zdrowie, kondycja fizyczna i równowaga psychiczna.