O KLUBIE

Założycielem Klubu Sportowego RESPEKT TAEKWON-DO ITF jest Kamil Klimaszewski III DAN. Jednak oprócz trenera do powstania Klubu przyczynili się ludzie: młodzi, utalentowani sportowcy, pełni pasji, wiary i marzeń, jak również ich rodzice. Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się klubem. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją drogę z Taekwon-do i współtworzyć historię naszego Klubu serdecznie zapraszamy.

Klub prowadzi swoje treningi w 3 sekcjach:

• Częstochowa Centrum

• Częstochowa Szkoła Podstawowa nr 15

• Witkowice Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego

Główną salą treningową jest DO-JANG w siedzibie Klubu w centrum Częstochowy przy Al. Kościuszki 10. Posiadamy matę typu puzzle, sprzęt do walki, różnego rodzaju worki bokserskie, tarcze, packi, sprzęt do ćwiczeń w podwieszeniu (drabinki, drążki, taśmy trx), sprzęt do treningu fitness i funkcjonalnego, kolorowe zabawki oraz wiele innych. Jako jedyny klub sportów walki w Częstochowie posiadamy również własną siłownię, z której rodzice mogą bezpłatnie korzystać podczas zajęć dzieci. Organizujemy obozy sportowe letnie i zimowe. Zajęcia dostosowane są do wieku, stopnia zaawansowania oraz możliwości psychofizycznych trenujących.

Jeżeli już z nami trenowałeś/łaś, bądź posiadasz jakiś stopień w Taekwon-do i nie wiesz czy możesz do nas przyjść, wiedz, że drzwi naszego Klubu są otwarte dla wszystkich.

Zapraszamy dzieci od 4 roku życia, młodzież oraz dorosłych!

Klub Sportowy RESPEKT

Al. Kościuszki 10, I piętro (w bramie)

42-202 Częstochowa

respekttkd@gmail.com