DOŁĄCZ DO NAS I TRENUJ SZTUKI WALKI Z NAJLEPSZYMI!

Jesteśmy najprężniej rozwijającym się Klubem Taekwon-do w Częstochowie!

CO NOWEGO W KS RESPEKT?

Bądź na bieżąco

Dzieci

Młodzież

Dorośli

NASZA OFERTA

przyjdź na bezpłatne treningi i trenuj sztuki walki z Respektem

KS RESPEKT...

na treningu

,, Po każdym treningu córka wraca naładowana pozytywną energią i z wielkim uśmiechem na twarzy. Profesjonalny trener z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Dodatkowo rodzinna, świetna atmosfera panująca w klubie, która udziela się również rodzicom . Dzięki że jesteście."                      

Ewa,  mama 10-letniej Mai

,, Zarówno córka jak i ja wracamy z treningu mega szczęśliwe. Córka zakochała się w treningach taekwondo, które prowadzą wspaniali ludzie z pasja i super podejściem do dzieci - Kamil i Marlena. A mamusia w tym czasie korzysta z siłowni, przy ulubionej muzyce :) Trenerze: DZIĘKUJEMY :)"              

Kinga , mama 6-letniej Zuzi

,, Super trener z podejściem. ... no i siłownia też elegancka super, że można wypożyczyć całą dla siebie lub siebie i znajomych"         

  Szymon 

,,W tym Klubie jest mega RODZINNA ATMOSFERA. Wspieramy się w chwilach, kiedy zwyciężamy ale też kiedy przychodzą porażki. Podstawową zasadą w naszym Klubie jest SZACUNEK . A twórcą tego miejsca jest trener Kamil. Człowiek z pasją i sercem na dłoni. Poświęca dzieciakom każda wolną chwilę, wpiera je, uczy szacunku wobec siebie i  rozwija ich talent. Jest dla dzieci ogromnym autorytetem i przyjacielem."       

  Beata, mama 16- letniej Weroniki

Jesteśmy zrzeszeni:

Klub Sportowy RESPEKT

Al. Kościuszki 10, I piętro (w bramie)

42-202 Częstochowa

respekttkd@gmail.com

tel. 667-248-942